США відновили санкції щодо нафтових гігантів Росії

США відновили санкції проти російських нафтових компаній Роснефть і Лукойл після того, як після декількох тимчасових відтермінувань не продовжили останнє послаблення. Цю інформацію підтвердив уповноважений Президента України з питань санкційної політики Владислав Власюк. Раніше в березні США частково послабили санкції на російську нафту через загрози стабільності світового енергетичного ринку, але зараз санкції знову набрали повної чинності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *