На конференції з відновлення України в Ґданську планується підписання 160 угод на суму понад 10 мільярдів євро. Прем’єр-міністр Юлія Свириденко заявила про це на початку заходу. Участь у ньому візьмуть більше 80 українських компаній та 2000 бізнес-представників з усього світу. Також буде запущено нову Енергетичну платформу для підтримки української енергетики. Свириденко підкреслила, що головні пріоритети – це безпека, енергетична стійкість, розвиток приватного сектору та залучення інвестицій. Президент України Володимир Зеленський не взяв участь у конференції, тому делегацію представляє сама прем’єр-міністр.
Україна готує угоди на €10 млрд – Свириденко