На Кубку світового виклику з художньої гімнастики в румунському місті Клуж-Напока українська гімнастка Таїсія Онофрійчук виборола срібну медаль у багатоборстві, набравши 112.000 балів. Переможницею стала Дар’я Варфоломеєв з Німеччини, а третє місце посіла Тахміна Ікромова з Узбекистану. Ще одна українка, Любов Горащенко, посіла 32-ге місце. Таїсія Онофрійчук також відборолася до всіх чотирьох фіналів у окремих вправах. Її виступи можна буде побачити в неділю, 28 червня.
На Кубку світового виклику в Онофрійчук медаль у багатоборстві