Служба безпеки, Національна поліція та прокуратура виявили ще чотирьох осіб, які співпрацювали з ФСБ Росії і підпаляли автомобілі військових у Кіровоградській та Одеській областях. Ці особи були завербовані місцевими жителями через Telegram-канали, обіцяючи їм “легкі заробітки”. Зокрема, злочинна група на Кіровоградщині підпалила два пікапи ЗСУ, які проходили технічне обслуговування після виконання завдань на фронті. У Одеській області затримали також одного зловмисника, який спробував підпалити службове авто українських воїнів. Затриманим повідомили про підозру, а їм може загрожувати до 10 років ув’язнення.
Викрито чотирьох агентів Росії, які займалися підпалами