У середу рано вранці в п’яти регіонах України сталися знеструмлення через атаки на енергетичну інфраструктуру та погодні умови. У Сумській, Харківській, Дніпропетровській і Запорізькій областях були знеструмлені деякі райони через атаки на електромережі, а також через грозу та сильний вітер 20 населених пунктів на Сумщині та Кіровоградщині. Ремонтні бригади вже працюють над відновленням електропостачання. Також повідомили, що споживання електроенергії знизилося на 4,2% через безхмарну погоду, що дозволяє сонячним електростанціям працювати ефективно. Енергетики радять громадянам споживати електроенергію в період найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій та обмежувати використання потужних електроприладів у вечірні години.
В Україні зафіксували нові знеструмлення