Український боксер Олександр Усик вирішив звільнити всі свої пояси, які він має наразі, і залишити їх вільними для інших боксерів. Усик відзначив, що це свідоме рішення, яке, його переконанням, відкриє для нього нові можливості. Він також підтвердив, що не збирається покидати спорт і має намір провести “останній танець”. Раніше Всесвітня боксерська рада визначила бій Усик-Кабаєл як обов’язковий, але Усик вирішив залишити пояси і не виконувати це обов’язкове захистити титул.
Усик відмовився від усіх чемпіонських поясів