Українські громадяни, які були утримувані в неволі в Росії після окупації певних областей України, повернулися додому. Серед них були люди віком від 35 до 66 років, яких росіяни затримали незаконно у 2022 році. Уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець повідомив, що це стало можливим завдяки його співпраці з російським омбудсменом Яною Лантратовою. Деяких українців викрали просто через їхні родинні зв’язки або в день російського вторгнення. Серед звільнених також був доброволець, який долучився до боротьби у Маріуполі.
Україна повернула з полону Росії сімох цивільних