Україна та Росія здійснили обмін полоненими, під час якого додому повернулись 160 українських військових, які були утримувалися з 2022 року. Серед звільнених були представники різних військових підрозділів, які захищали Україну на різних напрямках, зокрема на Донецькому, Луганському, Харківському та інших фронтах. Вони всі пройдуть медичний огляд, отримають необхідне лікування та підуть на реабілітацію після тривалої ізоляції у полоні. Обмін відбувся за посередництва США та ОАЕ, за що була висловлена подяка. Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими повернув з неволі вже 9606 осіб за весь період своєї діяльності.
Україна повернула з полону 160 військових