Сьогодні вночі окупанти з Росії випустили декілька балістичних ракет у бік Києва. Внаслідок цього сталося щонайменше сім вибухів, які спричинили пожежі у Дарницькому районі міста. Один людина отримала поранення. Пожежі виникли біля житлового будинку, автомайстерні та іншої нежитлової будівлі. Інформація про наслідки цих вибухів досі уточнюється.
Удар балістики по Києву: стали відомі наслідки