У Києві правоохоронці затримали п’ятьох осіб, які вбили 58-річного чоловіка після конфлікту. Зловмисники побили чоловіка до смерті, прив’язали до дерева та намагалися знищити свідчення злочину, видаливши записи з камер відеоспостереження. Група молодиків відпочивала біля кав’ярні, яка належить одному з них, коли виник конфлікт з чоловіком. Нападники жорстоко побили потерпілого різними предметами, прив’язали до дерева та продовжили жорстоке нападання. Чоловік помер від отриманих травм. Правоохоронці затримали всіх зловмисників, яким оголошено про підозру у вбивстві. їм загрожує довічне ув’язнення.
У Києві затримано п’ятьох зловмисників, які закатували чоловіка до смерті