У Києві ввели екстрені відключення світла

Сьогодні у столиці України, Києві, частково відключили електропостачання. Місцевий оператор електромереж ДТЕК повідомив про аварійні відключення на лівому березі міста за командою Укренерго. Людей просять берегти електроенергію, щоб зберегти енергосистему. Наразі не відомо, що саме спричинило ці відключення, а також чи стосуються вони і правого берега міста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *