Тренер Динамо оцінив суперника перед стартом у єврокубках

Головний тренер Динамо Ігор Костюк висловив свою думку щодо старту команди в кваліфікації Ліги Європи. Динамо зіграє у першому відбірковому раунді з румунською Університатею Клуж. Він зазначив, що ніякі суперники в єврокубках не є легкими, тому команда поважає свого суперника. Головна мета – бути готовими до поєдинків у найкращій формі. Костюк підкреслив, що команда завжди налаштовується на високий рівень вимог і конкуренцію, але також детально вивчатиме суперника та його особливості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *