СБУ знову вдарила по станції, яка забезпечує пальним Москву

Служба безпеки України знову атакувала російську нафтоперекачувальну станцію Второво, яка постачає пальне до Москви. Це вже друга атака за червень. Військовики СБУ виконали успішні удари по станції, яка є важливим логістичним вузлом для перекачування нафтопродуктів до Москви та на експорт. Атака була здійснена безпілотниками, що спричинило детонацію. Ця операція впливу на Росію проводиться в межах 40 днів з метою завершення війни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *