Уранці 25 червня війська Російської Федерації атакували безпілотником лікарню у Херсоні, в результаті постраждали п’ятеро співробітників медичного закладу. Потерпілі отримали мінно-вибухові травми. Також до лікарні була доставлена жінка, яка під час атаки російського “шахеда” отримала контузію, вибухові та закриту черепно-мозкову травми. Її стан оцінюється як середнього ступеня важкості. Всю цю інформацію оприлюднила Херсонська Оперативна військово-цивільна адміністрація.
Росіяни обстріляли лікарню у Херсоні, пʼятеро постраждалих