Росія вдарила Київ балістикою

У ніч на 28 червня російські військові вчинили ракетний удар по Києву під час повітряної тривоги. Місцева міська адміністрація повідомила про цей інцидент, оголосивши про загрозу балістикою. Під час сирен та вибухів у столиці міський голова закликав жителів залишатися в укриттях. Це була друга атака на Київ за останні кілька днів, після попередньої атаки 25 червня, коли в результаті падіння ракет сталося загоряння та поранення двох людей. Лідери G7 готуються надати допомогу місту у зв’язку з цими подіями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *