Прем’єр-міністр Великої Британії Кір Стармер оголосив про свою відставку. Він заявив, що кожне його рішення було спрямовано на благо країни, а тому вирішив піти з посади лідера Лейбористської партії. Стармер вже звернувся до партійного комітету з проханням затвердити графік виборів нового лідера партії. Він залишиться прем’єр-міністром до завершення виборів. Ця відставка сталася після перемоги мера Великого Манчестера Енді Бернем на довиборах, що відбулися минулого тижня. СМІ повідомили, що Стармер вирішив піти, оскільки втратив підтримку у власній партії.
Прем’єр Британії оголосив про відставку