Окупанти вдарили по АЗС у Сумах і Запоріжжі, сталися пожежі

Російські війська вдарили по автозаправних станціях у Сумах і Запоріжжі вранці 25 червня. В.о. міського голови Сум Артем Кобзар і голова Запорізької ОВА Іван Федоров повідомили про це. За їхніми словами, безпілотники “Молнія” влучили в одну з АЗС у Зарічному районі Сум. В результаті виникла пожежа, інформація про постраждалих наразі уточнюється. Федоров зазначив, що дим, який спостерігають місцеві мешканці, є наслідком російської атаки на автозаправку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *