На турнірі в Бердичеві Дорощук виступив із світовим рекордом сезону

У легкоатлетичних змаганнях Меморіал імені Віталія Лонського у Бердичеві український спортсмен Олег Дорощук встановив новий світовий рекорд сезону, стрибнувши на висоту 2.33 метра. Це дозволило йому виграти золоту медаль та перемогти чеського спортсмена Яна Штефелу, який раніше мав рекорд 2.32 метра. Дорощук навіть намагався підкорити ще вищу висоту, але на 2.35 метра йому це не вдалося. У результативному списку змагань також інші українські спортсмени: Дмитро Нікітін та Вадим Кравчук.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *