Президент України Володимир Зеленський повідомив, що ретранслятори на території Білорусі, які використовувалися для коригування російських ударів по українських містах, більше не працюють з 22 червня. За його словами, ці ретранслятори припинили свою роботу, але поки не відомо, чи були вони демонтовані. Зеленський наголосив, що вони ведуть роботу над цим питанням. Раніше він вимагав від Лукашенка демонтувати ці ретранслятори протягом тижня. Ці ретранслятори дозволяли російським військам здійснювати удари по деяких областях України.
Мінськ вимкнув ретранслятори для БпЛА – Зеленський