Іран заявив про “прогрес” у перемов зі США

У переговорах між Іраном, Катаром і Пакистаном та США, які відбулися в Швейцарії, було досягнуто прогресу. Між країнами обговорювалися питання заморожених активів Ірану та винятків із санкцій на продаж іранської нафти. Домовлено про створення Комітету високого рівня для політичного нагляду за процесом посередництва. Технічні переговори триватимуть до кінця тижня, а група з усунення конфліктів допоможе припинити військові операції в Лівані. Проте президент США Дональд Трамп загрожує контролювати Ормузьку протоку, якщо не буде досягнуто угоди з Іраном, що може загрожувати подальшими переговорами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *