Українська телеведуча Ольга Фреймут розповіла про своє життя у Лондоні, де вона переїхала. Вона зізналася, що змінила свій звичний розклад дня до невпізнаваності. Раніше вона не думала про побутові питання, але тепер їй доводиться самостійно вирішувати домашні справи, працювати і займатися професійними проєктами. Фреймут пожартувала, що тепер вона може вести нараду у видавництві, варити борщ і при цьому мити підлогу ногою.
Також вона пояснила, чому не користується послугами прибиральниці – не через фінансові причини, а через сором. Ольга пояснила, що Лондон має особливу енергетику, яка мотивує її розвиватися. Вона також визнала, що її справжній характер відрізняється від образу, який вона створила у телешоу. Нині вона продовжує займатися творчими та медійними проєктами, поєднуючи їх з життям у Лондоні.