Президент США Дональд Трамп повідомив на своїй соцмережі про удари, які були завдані по іранських цілях через порушення угоди про припинення вогню. Він висловив погрози знищення Ірану, підтвердивши виконання ударів американськими літаками по різних об’єктах. Трамп наголосив, що може настати час для використання військової сили, щоб завершити успішно розпочате завдання, і погрожує зникненням Ірану як держави.
Трамп підтвердив удари США по Ірану