На Сумщині знешкодили бойову частину ворожої ракети

В поліції Сумської області успішно знешкодили бойову частину російської крилатої ракети Х-101. Після того, як українські сили збили ракету, виявилося, що вона не вибухнула і залишалася небезпечною. Вибухотехніки провели безпечне знешкодження боєприпасу і перевезли його на спеціальний майданчик для знищення. Поліція закликала громадян у разі виявлення підозрілих предметів відійти на безпечну відстань і сповістити про це за номерами 101 або 102.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *