Український боксер Олександр Усик, який є чемпіоном світу за версіями WBC, WBA та IBF у надважкій вазі, повідомив, що віддає всі свої пояси вакантні, щоб інші боксери мали можливість поборотися за них. Усик зазначив, що це його “останній танець” у спорті, але він не покидає бокс. Українець висловив подяку всім і підкреслив, що “дальше – більше”.
Усик стомився від боксу: абсолют більше не абсолютний