Сьогодні у столиці України, Києві, частково відключили електропостачання. Місцевий оператор електромереж ДТЕК повідомив про аварійні відключення на лівому березі міста за командою Укренерго. Людей просять берегти електроенергію, щоб зберегти енергосистему. Наразі не відомо, що саме спричинило ці відключення, а також чи стосуються вони і правого берега міста.
У Києві ввели екстрені відключення світла