Спільна операція СБУ та поліції виявила корупційну схему в Черкаській області, де колишній міністр охорони навколишнього середовища підозрюється у розкраданні державних коштів, призначених для розвитку агропромислового комплексу. Замість вкладення грошей у технологічне обладнання та створення нових робочих місць, підприємство власника отримало грант та привласнило його, подавши фальшиві звіти. Підозрюваним пред’явлено звинувачення за кількома статтями Кримінального кодексу, включаючи співучасть у привласненні майна та службове підроблення. Під час обшуків вилучено докази незаконних дій. Крім того, в інших областях також виявлено подібні випадки корупції серед державних службовців.
Викрито мільйонну оборудку ексміністра часів Януковича та його спільників