Мільйонні збитки: на Прикарпатті у штаті санаторію виявили “мертві душі”

На Івано-Франківщині була виявлена велика корупційна схема, пов’язана з фіктивним працевлаштуванням у санаторії. За даними поліції, збитки для держави перевищують 15,3 мільйона гривень. Організаторкою цієї схеми виявилася заступниця директорки закладу, яка залучила ще чотирьох осіб до цього. За період з 2019 по 2024 рік у закладі було офіційно працевлаштовано 37 осіб, які не виконували жодних обов’язків. Частина фіктивних працівників була родичами організаторки схеми. П’ять осіб, у тому числі організаторка, були оголошені підозрюваними за незаконне заволодіння майном в особливо великих розмірах. Суд встановив заставу для них у різних розмірах. Досудове розслідування триває.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *