Кілька районів Києва залишилися без світла

Уранці 22 квітня у Києві сталися перебої з електропостачанням у деяких районах міста. Спочатку світло зникло на лівому березі, а потім проблема поширилася на правий берег. Мешканці Дніпровського та Дарницького районів стали першими без електроенергії. Також Голосіївський район став свідком перебоїв. Через це тимчасово призупинено рух фунікулера. Інформацію про перебої підтверджують місцеві пабліки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *