За даними CNN, війна в Ірані коштувала Пентагону близько 40 мільярдів доларів, що включає витрати на боєприпаси, знищену техніку та збитки. Це число не включає оперативні витрати, які вже були заплановані на 2026 рік, коли бюджет міністерства перевищує 1 трильйон доларів. Крім того, інші відомства, такі як Міністерство внутрішньої безпеки та Міністерство у справах ветеранів, також понесли витрати. Внаслідок війни ціни на бензин значно зросли, американські домогосподарства витратили на це більше 253 доларів більше, ніж у звичайний час. Також світ втратив понад 1,15 мільярда барелів нафти, оскільки постачання з Близького Сходу було припинено. Інфляція вперше за три роки перевищила 4%, що було спричинене зростанням цін на енергоносії. В цілому, ціни ростуть швидше, ніж заробітна плата, що означає, що інфляція зменшила реальні доходи американців у квітні та травні.
Війна з Іраном обійшлася Пентагону в 40 млрд доларів – CNN