У ніч на 27 червня російські військові атакували автозаправні станції у Запоріжжі та Харківській області. Внаслідок цього у Запоріжжі загорівся резервуар з газом та адміністративна будівля, але людей не постраждало. Пожежу швидко ліквідували. У Харківській області також постраждали дві АЗС, одна з них зазнала серйозних руйнувань та пожежі, пошкодивши 10 одиниць техніки. Ще одна будівля операторської АЗС була пошкоджена в результаті атаки, але без постраждалих.
РФ атакувала АЗС у Запоріжжі та на Харківщині