Президент США Дональд Трамп заявив, що Іран атакував судна в Ормузькій протоці, порушивши домовленості про припинення вогню. Американський лідер повідомив, що один іранський безпілотник пошкодив верхню палубу корабля, але судно змогло продовжити рух. Також було збито ще три іранські безпілотники, які направлялися на цей корабель. Трамп назвав атаку безглуздим порушенням угоди про припинення вогню. Назва постраждалого судна та точний час атаки не були названі, але ЗМІ повідомляли про судно, яке було атаковане біля узбережжя Оману. Нагадаємо, що США та Іран наразі проводять переговори щодо умов мирної угоди, включаючи питання про проходження суден через Ормузьку протоку та урегулювання питання щодо уранових запасів Ірану. Згідно з тимчасовою угодою, обидві сторони мають 60 днів на узгодження цих деталей.
Трамп звинуватив Іран в “безглуздому” порушенні перемир’я