Стало відомо, чому в Києві аварійні відключення

У четвер в деяких районах Києва були аварійні відключення електропостачання через технічні проблеми у роботі енергосистеми, повідомило Укренерго. Це сталося через технологічне порушення на одному з енергооб’єктів. Енергетики вже розпочали аварійно-відновлювальні роботи та намагаються якнайшвидше відновити електропостачання. Обмеження будуть скасовані після стабілізації ситуації. Також повідомлялося про відключення світла на лівому березі Києва та в інших районах столиці. Раніше також стало відомо, що у п’яти регіонах України відбулися знеструмлення через російські удари по енергетичній інфраструктурі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *