Удар по саперам на Херсонщині: загинули двоє співробітників гуморганізації

У результаті нападу на команду саперів у Херсонській області двоє працівників гуманітарної організації Норвезька народна допомога загинули, а ще четверо отримали поранення. Усі постраждалі є громадянами України. Після цього трагічного події організація вирішила призупинити всі роботи з розмінування в Україні з метою забезпечення безпеки свого персоналу. За даними військового керівництва Херсона, удар по команді було завдано російською ракетою “Іскандер-М”, але сама організація перевіряє ці дані та з’ясовує обставини інциденту. Генеральний секретар Норвезької народної допомоги відзначив, що цей напад є частиною тривожної тенденції, коли гуманітарні організації стають мішенями для нападів. Зараз організація працює лише у напрямках реагування на кризові ситуації та підтримки свого персоналу. Норвезька народна допомога працює в Україні з 2022 року і займається розмінуванням, продовольчою безпекою та захистом цивільного населення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *