Під ударами енергетика п’яти областей – Укренергj

Укренерго повідомило, що російські удари по об’єктах цивільної енергетичної інфраструктури спричинили нові знеструмлення в п’яти регіонах України: Донецькій, Харківській, Сумській, Херсонській і Запорізькій областях. Щоб відновити постачання електроенергії, проводять аварійно-відновлювальні роботи. Споживання електроенергії зросло на 3,7% через спекотну погоду, яка змушує людей активно користуватися кондиціонерами. Укренерго закликає громадян ефективно використовувати електроенергію: переносити активне споживання на період з 10:00 до 16:00, а вечірніми годинами – з 18:00 до 22:00 економити електроенергію та уникати одночасного включення декількох потужних електроприладів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *