На Чернігівщині оголосили примусову евакуацію з 12 прикордонних сіл

У Чернігівській області рада оборони прийняла рішення про обов’язкову евакуацію з 12 прикордонних населених пунктів з 1 липня. Це стосується населених пунктів у різних районах області, де знаходяться близько тисячі жителів, включаючи 120 дітей. Деякі з цих сіл вже були евакуйовані взимку, але деякі жителі відмовилися від цього. Рада оборони планує завершити евакуацію протягом двох місяців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *