Українські моряки, які були затримані разом з контейнеровозом Epaminondas у квітні Корпусом вартових ісламської революції в Ормузькій протоці, вже залишили територію Ірану і знаходяться в безпеці разом зі своїми родинами. Цю інформацію підтвердив речник МЗС України Георгій Тихий. Українські консули та посольство в Греції підтримували контакт з моряками та їхніми родинами, співпрацювали з власниками судна та іншими сторонами для їхнього звільнення. Четверо українців вже повернулися додому, їхнє здоров’я задовільне. Нагадаємо, що у грудні 2025 року українські моряки були звільнені з піратського полону у Сенегалі, а також були жертви під час російських нападів на кораблі в Чорному морі.
Україна повернула чотирьох моряків з затриманого Іраном в Ормузькій протоці