Росіяни вдарили по АЗС на Сумщині, троє постраждалих

З посиланням на голову обласної військової адміністрації Олега Григорова, повідомлено, що сьогодні російські війська здійснили атаку на автозаправну станцію на околиці міста Суми. У результаті цього нападу постраждали троє мирних жителів, які перебували на місці події. Також були пошкоджені автомобілі. Наразі встановлюються конкретні наслідки цієї атаки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *