В Україні викрили схему втручання у роботу електро- та газових лічильників

Українська поліція розкрила велику схему втручання у роботу електро- та газових лічильників. Зловмисники змінювали прилади так, щоб вони показували менший обсяг спожитих ресурсів. Це призвело до великих фінансових збитків для держави. Один з організаторів схеми вже мав кримінальну відповідальність за подібні дії. Злочинець мав мінілабораторію у своїй машині для надання послуг на виїзді. Група зловмисників діяла у п’яти областях та в Києві. Вони знаходили клієнтів, обслуговували лічильники та втручалися у їхню роботу. Кожен регіон мав свого “майстра”, який працював на віреній території. Вартість правильного налаштування одного лічильника становила близько 2400 доларів. Послугами зловмисників скористалися фізичні особи та підприємства, які хотіли платити менше за енергію. Поліція затримала одного з учасників схеми після того, як він отримав 5 тисяч доларів за свої послуги. Зловмисникам загрожує до 15 років ув’язнення. Досудове розслідування триває, і відомо, що ще декілька осіб можуть отримати правову оцінку за участь у змові.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *