Викрито посадовців, які привласнили 49,2 млн грн на розмінуванні

Посадовці приватних підприємств та їхні підлеглі вчинили шахрайську схему, щоб заволодіти бюджетними коштами, призначеними на розмінування сільськогосподарських земель у Миколаївській, Херсонській та Чернігівській областях. Вони імітували проведення робіт на ділянках, які вже були очищені від вибухонебезпечних предметів. Щоб убедити усіх у проведенні розмінування, вони розкопували ґрунт і підкладали боєприпаси, видаючи їх за виявлені під час робіт вибухонебезпечні предмети. Ця шахрайська схема дозволила їм незаконно привласнити понад 820 гектарів сільськогосподарських угідь у Миколаївській та Херсонській областях. Наразі правоохоронці виявили причетність ще чотирьох осіб до цієї масштабної схеми розкрадання бюджетних коштів. Шість людей вже отримали підозру у скоєнні цих злочинів, і їм загрожує до 12 років ув’язнення з конфіскацією майна та позбавленням права обіймати певні посади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *