Крим накрили блекаути після чергових вибухів

У ніч на 22 червня в окупованому Криму сталися серія вибухів, які обумовили перебої з електропостачанням у кількох містах. Жителі різних районів Криму почали повідомляти про вибухи, які були чутні у Армянську, Феодосії, Севастополі та інших населених пунктах. Також спостерігалися спалахи біля Таврійської теплоелектростанції. Після цього в соцмережах з’явилася інформація про відсутність світла у Феодосії, Керчі, Севастополі та інших районах. Раніше, 21 червня, Таврійська ТЕС вже постраждала від атаки, що призвело до пошкоджень на території станції. Наразі офіційних даних від окупаційної влади Криму щодо наслідків цих вибухів немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *